יש מי שדואג לכם!
רופאים מקצועיים בפריסה ארצית

ביקור 24 - שירות רופא עד הבית

 רופאים איכותיים בכל הארץ,שירות 24 שעות ביממה

צוות מוקדי חירום של רופאים מקצועיים ומנוסים בפריסה כלל ארצית

להיות מנוי בביקור 24 -לדעת ברוגע ובביטחון  שיש מי שדואג לך תמיד

לילד עלה החום בלילה? אחד מההורים שלכם מרגיש לא טוב? זקוקים לרופא דחוף?

אנחנו מציעים עבורכם צוות רופאים מקצועיים בפריסה ארצית רחבה, מוקד חירום הפעיל בכל שעות היממה וכמובן השירות האיכותי ביותר!

דואגים ליקר לכם מכל - ביקור 24

רופא עד הבית לילדים

הילד נפצע? עלה לו החום? אתם בטיול בצפון והילד לא מרגיש טוב? הורים יקרים, אתם לא לבד! במקום לחכות בקופות החולים, בתורים העמוסים, לחשוף את הילדים שלכם למחלות מדבקות צוות הרופאים שלנו פרוס בפריסה ארצית רחבה, אנחנו מציעים עבורכם רופאים מקצועיים שיגיעו אליכם באופן מיידי! 

לדעת שיש מי שדואג להורים שלך - ביקור 24

רופא עד הבית למבוגרים

ההורים שלכם גרים רחוק? אתם מקבלים שיחת טלפון באמצע הלילה שמשהו קרה? אל דאגה! צוות הרופאים שלנו נמצא בפריסה ארצית רחבה וזמין 24 שעות ביממה.  במקום לנסוע למיון, להמתין בקופות החולים, להיחשף לנגיפים ווירוסים מדבקים – אנחנו מציעים עבורכם את שירות הזמנת הרופא עד הבית. עם ביקור 24 ההורים שלכם אף פעם לא לבד.

רופא עד הבית למבוגרים

ההורים שלכם גרים רחוק? אתם מקבלים שיחת טלפון באמצע הלילה שמשהו קרה? אל דאגה! צוות הרופאים שלנו נמצא בפריסה ארצית רחבה וזמין 24 שעות ביממה.  במקום לנסוע למיון, להמתין בקופות החולים, להיחשף לנגיפים ווירוסים מדבקים – אנחנו מציעים עבורכם את שירות הזמנת הרופא עד הבית. עם ביקור 24 ההורים שלכם אף פעם לא לבד!

רופא משפחה עד הבית

קצב החיים המהיר שלנו, העבודה האינטנסיבית, המטלות הביתיות הארגונים לאירועים ולחגים – כל אלו משכיחים מאיתנו הרבה פעמים שאנחנו צריכים לדאוג אחד לשני באופן תמידי ועל בבסיס יומיומי, ביקור 24 מציעה עבורכם את שירות הזמנת הרופא עד הבית, לדעת שכל המשפחה בטוחה תמיד!

אז למה אתם מחכים?

אנחנו כאן תמיד בשבילכם - ביקור 24 שירותי רפואה עד הבית

ביקור 24

עינת אלי, באר שבע

תודה לביקור 24 על השירות המעולה שלכם! אתמול לבת שלי עלה החום בלילה והזעקנו רופא,הוא הגיע ממש מהר ונתן לנו תרופות ומרשמים, אני מאוד מרוצה שיכולנו להעניק לה טיפול מהיר במקום לחכות לתור של קופת החולים!

ביקור 24

רוני אהרון, חיפה

אני מנוי לביקור 24 מזה 7 שנים, לא רק שהשירות איכותי והרופא הגיע אלי מהר, אתמול קרה לי מצב קריטי שבזכות הרופאים שלכם ניצלו חיי, אני מאוד אסיר תודה לכולכם וממליץ לכולם בחום!

ביקור 24

אורית וערן, ראשון לציון

המשפחה שלנו החליטה להצטרף למנוי המשפחתי של ביקור 24, אחרי המלצות רבות מהחברים שלנו. מאוד מרגיע לדעת שיש בכל רגע נתון שירות רופאים שיכול להגיע אליך ועוד במחיר מעולה! ממליצים מאוד לכולם!

בימינו ביקורי בית על ידי רופא הפכו להיות שירות נחוץ והכרחי בישראל. אנשים רבים מעדיפים להימנע מלהגיע לבתי החולים ומרפאות הרפואה מחשש להידבקות מחולים והימנעות מתורים ארוכים. ביקור 24 מציע עבורכם את שירות הזמנת רופא עד בית הלקוח לקבלת טיפול רפואי מהיר.

וירוס הקורונה

וירוס הקורונה אשר פקד את עולמנו, לא ממהר לעזוב בקרוב, אנשים רבים נמנעים מלצאת למקומות ציבוריים מחשש להדבקה ובין היתר הדבר כולל הגעה למרפאות ובתי חולים, ועל כן ביקור 24 מציע את שירות הזמנת הרופאים עד בית הלקוח.

הגעה למרפאות ובתי חולים לצורך בדיקות וטיפולים מחייבת אותנו בביזבוז זמן יקר שניתן לחסוך בו. ביקור 24 מציע את שירות הזמנת הרופאים עד בית הלקוח – בלי פקקים, בלי המתנה במיון, בלי אשפוז מיותר ובעיקר, בלי לצאת מהבית רופאים המגיעים לבית הלקוח עם ציוד מתקדם ותרופות לטיפול ראשוני ומיידי.

שירות רפואי מעבר לשעות העבודה

קופות חולים ובתי חולים רבים אינם מספקים את כלל השירותים הנחוצים עבור מטופלים מעבר לשעות העבודה. ולמרות שכל הקופות חולים מחזיקות מוקדי חירום אליהם ניתן לפנות בשעות בהן הקופה סגורה, גם שם נתקלים במענה חלקי. ואם נוסיף לכך את הקושי של טיולים ליליים עם ילדים חולים, או כשאתם חולים בעצמכם, למוקד רפואי שאינו תמיד קרוב, נבין כי הרבה יותר נוח לבצע הזמנת רופא לביתכם.